Sterister – Prawdziwie męski sposób na problemy z prostatą
Data publikacji: 10.03.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Prasa

Sterister – Prawdziwie męski sposób na problemy z prostatą

Problemy wieku dojrzałego
 
Jedną z chorób, które występują wśród mężczyzn po 45-tym roku życia jest łagodny rozrost gruczołu krokowego (BPH – od ang. Benign Prostatic Hyperplasia). Wraz z wiekiem obserwuje się nasilenie zachorowalności na to schorzenie. Po 50. roku życia do łagodnego rozrostu gruczołu krokowego dochodzi u około połowy mężczyzn, zaś w wieku lat 80 zmiany o tym charakterze obserwuje się już u ponad 80% mężczyzn.
 
Istotą choroby jest powiększenie gruczołu krokowego, które powoduje dokuczliwe, nasilające się zaburzenia funkcji oddawania moczu. Dolegliwości te upośledzają jakość życia dotkniętego nimi mężczyzny, zaś utrzymujący się stan przeszkody w oddawaniu moczu z biegiem czasu doprowadzić może do niekorzystnych zmian anatomicznych i czynnościowych w obrębie dróg moczowych
 
Czy można sobie pomóc?
Aby wspomóc organizm, stosuje się np. preparaty roślinne. Na ich korzyść przemawiają długa tradycja stosowania, naturalne pochodzenie i nowoczesna technologia wytwarzania. Nie bez znaczenia jest też fakt, że uzupełniają one codzienną dietę o ważne składniki roślinne, mineralne oraz witaminy cenne dla zdrowia i wspomagania fizjologicznej funkcji prostaty.
 
Co daje Sterister?
Preparat cieszy się zaufaniem Klientów o czym świadczą nadsyłane do Firmy listy.Nasze marki: