Zmieniamy się dla Was
Novocardia
Menoplant Soy-a
Lacibios femina
Osteovit 1000
Data publikacji: 10.02.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Nowości w ofercie

Zmieniamy się dla Was

Z radością informujemy Państwa – naszych Klientów, że wraz z Nowym Rokiem nasze preparaty dostępne są w nowej odsłonie – zmienionej szacie graficznej.
 
Nasze preparaty od dawna są wysoko oceniane przez Państwa – naszych Klientów, jak i farmaceutów. Cenicie je Państwo za skuteczność, innowacyjność, oraz bezpieczeństwo i najwyższą jakość.
Jednak rynek farmaceutyczny to bardzo dynamiczna i nowoczesna branża. Ciągle się zmienia. Za jego zmianą podążać też powinno wzornictwo opakowań. Szczególnie duży nacisk kładzie się na ekologiczny aspekt wprowadzonych do użytku opakowań oraz czytelność zawartych na nich informacji.
 
Jeszcze w roku ubiegłym podjęliśmy decyzję o rewitalizacji opakowań naszych preparatów. Głównym celem wprowadzonych przez nas zmian w grafice opakowań było wydatne zwiększenie czytelności informacji, tak aby jasno komunikowały naszym Klientom unikalne zalety preparatu. Ważny był też dla nas aspekt nowoczesności i elegancji opakowań.
 
Prace projektowo-wdrożeniowe sukcesywnie obejmują kolejne opakowania – preparaty. Uwzględniamy w nich  prośby, uwagi i potrzeby Państwa - naszych Klientów.
Już dziś w nowej szacie graficznej możemy zobaczyć w aptece: doustny probiotyk ginekologiczny LaciBios femina, preparat dbający o zdrowe i mocne serce  –  Novocardia, preparat poprawiający komfort i jakość życia kobiet dojrzałych – Menoplant Soy-a 40+ oraz preparat wzmacniający kości – Osteovit 1000.
 
Projektując nowe opakowania staraliśmy się zachować spójność i uwypuklić identyfikację Firmy, a jednocześnie zaznaczyć indywidualność każdego z preparatów. Nowy design podkreśla profesjonalne zastosowanie i decyduje o niepowtarzalności, wzmacniając Państwa zaufanie do naszej Firmy.
 
Wkrótce kolejne odsłony nowych opakowań – MaxiVision Total, Hepason Complex, Diabetamid i Vitaton.
 
Mamy nadzieję, że proponując Państwu -naszym Klientom preparaty w nowoczesnej, unikalnej szacie będziemy się jeszcze bardziej pozytywnie wyróżniać na półce aptecznej, a tym samym, do grona wiernych, zadowolonych konsumentów dołączą kolejni, nowi Klienci.


Nasze marki: