VITATON wyróżniony srebrnym godłem programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 w kategorii "Preparaty wzmacniające organizm".
Data publikacji: 02.12.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

VITATON wyróżniony srebrnym godłem programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 w kategorii "Preparaty wzmacniające organizm".

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.
Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku.
 
O merytoryczną stronę tegorocznej edycji programu zadbał Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
 
W rekomendacji Uniwersytetu Jagiellońskiego napisano: Projekt badawczy KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI stanowi przykład badań, w których postawiono na rzetelność, obiektywizm i profesjonalizm. Ten unikalny projekt łączy w sobie z jednej strony pragmatyzm rynkowy jaki niesie ze sobą Strefa Gospodarki, zaś z drugiej wiedzę metodologiczną oraz umiejętności i doświadczenie analityczne badaczy z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Badania w ramach projektu są realizowane zgodnie z kanonem metodologii badań socjologicznych.
 
Co sprawiło, że marka VITATON została uznana za Lidera Jakości?
Wypowiedzi respondentów:
 
• Produkty są skuteczne, dostępne, w dobrej cenie
• Poprawia sprawność organizmu
• Dobry smak, pozytywny produkt
Więcej informacji o Vitatonie, preparacie z żeń-szeniem, polecanym m.in. dla osób. odczuwających stan nadmiernego wyczerpania fizycznego i psychicznego, zmniejszoną witalność znajduje się w zakładce PRODUKTY.


Nasze marki: