ASA partnerem „Biegu o przetrwanie”
ASA partnerem „Biegu o przetrwanie”
ASA partnerem „Biegu o przetrwanie”
ASA partnerem „Biegu o przetrwanie”
ASA partnerem „Biegu o przetrwanie”
Data publikacji: 08.07.2016r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA wspiera aktywne formy integracji społecznej

Od wielu już lat ASA wspiera inicjatywę Polskiego Towarzystwa Kulturalnego z  Oddziałem w Głubczycach.

Organizowany przez nich "Bieg o przetrwanie" to cykliczna impreza w formie festynu rodzinnego, który odbywa się na terenie Ośrodka  Rekreacyjno Wypoczynkowego w Pietrowicach Głubczyckich.

W czasie festynu zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli zmagają się w dyscyplinach sportowych lub tych mało popularnych.

Celem imprezy jest przede wszystkim  integracja rodzin i środowiska lokalnego połączona z aktywnym wypoczynkiem. ASA, tak jak organizatorzy (PTK), hołdując zasadzie „zdrowie jest najważniejsze”, zachęca do aktywnych form spędzania czasu tzn. bez telewizji i komputera. Wspólnie stawiamy na ruch, sport i zabawę – bo to najlepszy sposób na zapobieganie wszelkim codziennym uzależnieniom. To także doskonała okazja do poznania nowych ciekawych osób. Mogli się o tym przekonać Ci wszyscy, którzy 25 czerwca br. pojawili się w Pietrowicach Głubczyckich.

Dobra zabawa, aktywny wypoczynek, rywalizacja fair play, a potem integracja przy ognisku – to wszystko sprawiło, że impreza udała się wyśmienicie. Duża w tym zasługa, nie tylko organizatorów i uczestników, ale także wolontariuszy, którym jako jeden z partnerów i sponsorów serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach uda się zaprosić do wspólnej zabawy i troski o dobre samopoczucie i zdrowie jeszcze więcej osób.


Nasze marki: